HakkımızdaHAKKIMIZDA

Sektörün önde gelen firmalarından UZGÖREN KİMYA, kimya sektöründeki hizmet hayatına 1998 yılında başlamıştır. Dökme ve ambalajlı kimyasalların tedarik, depolama ve dağıtımı alanlarında entegre bir biçimde hizmet vermektedir. Müşterisine yakınlığı, problem çözmeye dayalı kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile güvenilirliğini kanıtlamış bir firmadır. Her zaman için müşterilerinin çıkarlarını korumayı prensip edinen, işbirliği ile karşılıklı gelişmeyi sürekli kılarak pazardaki konumunu her geçen gün daha da güçlendiren UZGÖREN KİMYA, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle bütün sanayi gruplarına hitap etmektedir. Şirketin müşteri grupları arasında, tekstil, metal, boya, tutkal, temizlik otomotiv, mobilya , plastik, ambalaj ve diğer sektörler ile bu sektörlerdeki nihai üreticiler yer almaktadır. 2002 yılında faaliyete geçen Rensan Kimya ise tiner çeşitleri üretimi ve satışı yapmakta olan imalat firmasıdır. UZGÖREN KİMYA ve RENSAN KİMYA şirketleri olarak, çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar, güven, dürüstlük ilkelerimizle kaliteli ürün, uygun fiyata dayalı, memnuniyet odaklı hizmet faaliyetlerimizi 15 yılı aşkın süredir yürütmekteyiz.

SATIŞ PRENSİPLERİMİZ

1- Fiyat odaklı değil standardizasyon ve süreklilik odaklı hammadde temini.
2- Güçlü stok anlayışı ile kesintisiz tedarik imkanı.
3- Her zaman için tedarikçi ve müşterilerinin çıkarlarını korumayı prensip edinerek, işbirliği ile karşılıklı gelişmeyi sürekli kılmak.
4- Müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu iş ortaklığı ilişkisi kurmak.
5- Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmak.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

* Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin her aşamasında; kuruluş amacımıza ve “dürüst satıcı olma” ilkemize sadık kalmak.
* Sektörün gereksinimlerini karşılayan, gelişim ve değişime hızlı uyum gösterebilen, güvenilir bir kuruluş olarak liderliği yakalamak.


 
İletişim


Daha Büyük Görüntüle

Adres :
Organize San. Böl. Turuncu Cd. No: 2/A Nilüfer/Bursa
Tel :
0224 241 21 00
Faks :
0224 241 21 01
E-Posta :
info@uzgorenkimya.com.tr